Inspirujące spotkania

Już wkrótce spotkamy się online!

Artykuł na głos – możesz posłuchać tego artykułu!

Niniejszy wpis jest zapowiedzią serii wydarzeń online, które planuję uruchomić na przełomie czerwca i lipca 2020.

„Inspirujące spotkania” to cykl spotkań online, w którym będę się łączyć z zaproszonymi gośćmi na kanale YouTube Pan Manager. Spotkania odbywać się będą na żywo, za pośrednictwem Internetu. Gośćmi będą osoby z pogranicza różnych dziedzin działalności artystycznej (muzycy, tancerze, pisarze), ale także wynalazcy, innowatorzy, przedsiębiorcy i managerowie. Chciałbym, aby podzielili się z Wami swoimi doświadczeniami: opowiedzieli o swoich sukcesach i niepowodzeniach, które ich do tych sukcesów przybliżały. Aby opowiedzieli nam o swoim warsztacie – jak pracują, co ich motywuje do działania, jakich narzędzi używają? Co sprawiło, że robią to co robią i są, gdzie są?

Chciałbym, aby te osoby poprzez swoje bogate doświadczenie i ciekawą osobowość, zainspirowały Was do działania, rozwoju i pracy nad sobą.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na kanale YouTube w czasie rzeczywistym, dzięki czemu każdy będzie mógł zadawać pytania i wejść z nami w interakcję.

Lista osób, które chciałbym zaprosić do tych spotkań jest już długa, natomiast chciałbym Cię poprosić, abyś i Ty zechciał/zechciała zdradzić, z kim chciałbyś taką rozmowę zobaczyć? Jeżeli to będzie możliwe, będę zapraszał polecane przez Was osoby.

Napisz do mnie: michal@panmanager.pl

Pierwsze spotkanie planuję już na 29 czerwca 2020.
Spotkania odbywać się będą w wybrane poniedziałki o godzinie 21:30.

Subskrybuj kanał Pan Manager na YouTube!

Pan Manager

Pan Manager to portal dla artystów, managerów oraz twórców i praktyków kultury. Znajdziesz tu aktualne informacje dotyczące branży, oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie poruszać się w branży artystycznej. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam na profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jeżeli masz ochotę się wypowiedzieć, rozpocznij lub dołącz do dyskusji - zostaw komentarz!

Powiązane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button