Ogłoszenia

Artystko! Artysto! Liczymy się!

[INFORMACJA PRASOWA ZWIĄZKU ZAWODOWEGO MUZYKÓW RP]

Artystko, Artysto! Twórczyni, Twórco! Wykonawczyni, Wykonawco!

W 2018 roku rozpoczęliśmy wspólnie drogę, której celem jest wprowadzenie w życie Ustawy o zawodzie artysty. Zacznij z nami finisz tego maratonu! Centrum Badań nad Gospodarką Kreatywną Uniwersytetu SWPS, na zlecenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod kierownictwem profesor Doroty Ilczuk prowadzi prace badawcze, mające na celu doprecyzowanie i domknięcie procesu wprowadzenia ustawy w życie.

Aby wprowadzane zmiany miały odniesienie do rzeczywistości, szczególnie tej zmienionej, dotkniętej pandemią Covid-19, niezbędne jest przeprowadzenie badania, które pozwoli zdiagnozować aktualną sytuację.

Zachęcamy, włącz się aktywnie w badania!
Zostań twórczynią/ twórcą własnego losu i przełamując złość, frustrację czy poczucie braku sprawczości stań się częścią tej zmiany, tak aby system był skierowany do Ciebie, a nie odwrotnie.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie potrwa około 20 minut. Jeśli uznasz, że artystki i artyści, twórczynie i twórcy zasługują na głos UDOSTĘPNIJ INNYM ankietę i pokaż, że SIĘ LICZYSZ.
Prosimy o podanie danych zgodnie ze stanem na 1 marca 2024.

Ankieta będzie aktywna do 5 maja 2024. 

LINK DO ANKIETY

Pan Manager

Pan Manager to portal dla artystów, managerów oraz twórców i praktyków kultury. Znajdziesz tu aktualne informacje dotyczące branży, oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie poruszać się w branży artystycznej. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam na profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jeżeli masz ochotę się wypowiedzieć, rozpocznij lub dołącz do dyskusji - zostaw komentarz!

Powiązane

Back to top button