Inspirujące spotkania

Inspirujące spotkania: Maciej Święty

Maciej Święty – gitarzysta, fotograf portretowy, kitesurfer. W czasie pandemii zaczął tworzyć plakaty i grafiki, które szybko stały się niesłychanie popularne i w pewnym sensie odmieniły jego życie. Zapraszam na kolejne (po pewnej przerwie) Inspirujące Spotkanie, podczas którego dowiecie się czy warto realizować swoje marzenia? Skąd wziąć na to odwagę?

Maciej Święty (wł. Maciej Święcicki). We Wrocławiu mieszka od 2002 roku i od niemal 20 lat jako gitarzysta współtworzy wrocławską scenę muzyczną, z zamiłowania fotograf portretowy i kitesurfer. Pandemia odmieniła jego życie zawodowe, bo pasja, która drzemała w nim od zawsze – rysowanie – miała szansę rozkwitnąć, aż w końcu stać się jego sposobem na życie. To właśnie na początku lockdown’u, w marcu 2020, zaczął tworzyć plakaty i grafiki, których do dziś powstało już ponad 1000. Najpopularniejsze z nich, plakatowe serie „Wroclove” i „Półwysep helski”, poświęcone są miejscom, które od lat inspirują Maćka i dają mu energię do działania. Powstaje także ogrom prac inspirowanych ukochaną muzyką artysty.  Maciej na koncie ma oficjalne plakaty stworzone dla Pol’and’Rock Festival 2021, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gitarowego Rekordu Guinessa  i wielu zarówno polskich artystów (m.in. Lady Pank, Czesław Mozil, Małgorzata Ostrowska), jak i zagranicznych (m.in. Skunk Ananasie, Miroca Paris).

Podróże, muzyka i ciekawość drugiego człowieka stanowią wszystko, czym Maciej Święty żyje i co inspiruje go do dalszego tworzenia oraz przekraczania własnych artystycznych granic.

Więcej prac Macieja i historii z jego życia znajdziesz na: stronie internetowej: www.maciejswiety.pl oraz instagramie: @maciejswiety

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY.

Spotkanie rozmowa odbędzie się na żywo na kanale YouTube Pan Manger. SUBSKRYBUJ.

Pan Manager

Pan Manager to portal dla artystów, managerów oraz twórców i praktyków kultury. Znajdziesz tu aktualne informacje dotyczące branży, oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie poruszać się w branży artystycznej. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam na profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jeżeli masz ochotę się wypowiedzieć, rozpocznij lub dołącz do dyskusji - zostaw komentarz!

Powiązane

Back to top button