O stronie

Pomysł na stworzenie strony powstał na początku 2020 roku. Wiele osób z mojego otoczenia od pewnego czasu zwracało się do mnie z prośbą o wsparcie managerskie ich działań. Niestety ze względu na swoje własne zobowiązania i brak dostatecznej ilości czasu, muszę odmawiać.

Jestem jednak w stanie wygenerować czas na stworzenie niniejszej strony. Poprzez nią chciałbym się podzielić z Tobą swoją wiedzą. Chciałbym Cię zachęcić do tego, abyś sam dla siebie stał się najlepszym managerem jaki Ci się w życiu przytrafi.

Moim celem jest stworzenie strony, na której znajdziesz praktyczne informacje jak tego dokonać. Chciałbym umożliwić Ci spotkanie tutaj innych ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć cel, oraz będą inspiracją do działania.

Mam sporo pomysłów i planów dotyczących niniejszej strony. Chciałbym ją efektywnie rozwijać i sukcesywnie publikować wartościowe treści, poszerzać Twoje horyzonty, podsuwać ciekawe rozwiązania i narzędzia.

Jeżeli masz pytania – pisz. Wierzę, że i one zainspirują mnie do napisania odpowiedzi w formie publikacji na panmanager.pl.

E-mail: michal@panmanager.pl


Back to top button