Inspirujące spotkania

Inspirujące spotkania: Jola Krukowska

Zapraszam na trzecie już Inspirujące spotkanie, które odbędzie się na żywo 24 sierpnia 2020 o godzinie 21:30! Moim i waszym gościem będzie Jola Krukowska, z którą będę rozmawiać o budowaniu marki osobistej… i nie tylko!

Wszystkie dotychczasowe spotkania odbywały się online na żywo, dzięki czemu wy także będziecie mogli zadawać pytania Joli, na które postaramy się odpowiedzieć. Porozmawiamy m.in. o tym jak marka osobista pomaga Joli odnosić sukcesy na polu zawodowym? Czy markę osobistą w ogóle można stworzyć? Jak można ją wykorzystać?

Biznes-ogarniaczka, która pozostała sobą i nie nosi garsonek. Udowadnia, że nie trzeba udawać kogoś innego, aby zdobyć zaufanie klientów.

Od 2006 roku prowadzi agencję ślubną, w 2011 założyła firmę zajmującą się sprzedażą oświetlenia led. Prowadziła tez agencję ślubną i cały czas aktywnie zajmuje się i pasjonuje marketingiem on-line, realizując w międzyczasie wiele zleceń z tego zakresu.

Ponad 10 lat temu zaczęła prowadzić szkolenia zawodowe dla wedding plannerów, a kilka lat temu wdrożyła je w formie on-line. Teraz pracuje nad rozwojem szkoleń i produktów dla osób, które chcą skutecznie działać z własnym biznesem on-line oraz rozwija swój kanał na YT.

Jola Krukowska – www
Jola Krukowska – Instagram
Jola Krukowska – Facebook
Jola Krukowska – YouTube

Pan Manager – Instagram
Pan Manager – Facebook
Pan Manager – YouTube

Pan Manager

Pan Manager to portal dla artystów, managerów oraz twórców i praktyków kultury. Znajdziesz tu aktualne informacje dotyczące branży, oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie poruszać się w branży artystycznej. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam na profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jeżeli masz ochotę się wypowiedzieć, rozpocznij lub dołącz do dyskusji - zostaw komentarz!

Powiązane

Back to top button