Inspirujące spotkania

Inspirujące spotkania: Filip Cembala

Zapraszam na czwarte już Inspirujące spotkanie, które odbędzie się na żywo 28 września 2020 o godzinie 21:30! Moim i waszym gościem będzie Filip Cembala, z którym będę rozmawiać o budowaniu wizerunku artysty w mediach społecznościowych… i nie tylko! Wszystkie dotychczasowe spotkania odbywały się online na żywo, dzięki czemu wy także będziecie mogli zadawać pytania Filipowi, na które postaramy się odpowiedzieć.


::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: :::


FILIP CEMBALA
– Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Baduszkowej w Gdyni. Pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce, m. in. Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Syrena w Warszawie, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Teatru Muzycznego w Poznaniu. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał kilkadziesiąt wiodących ról dramatycznych, w tym: BJ w Balu manekinów, Dimę w Curikowie, Mustafę w Kogucie w rosole czy Parysa w Romeo i Julii. Wystąpił w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. 

W 2012 wyreżyserował widowisko słowno-muzczyne Waśnie tysiąca i jednej nocy. Fani musicalu znają go z wielu wspaniałych ról, m.in. roli Angel’a w musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę „debiut roku” na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni), roli Che w musicalu Evita w Teatrze Muzycznym w Poznaniu czy znakomicie przyjętej przez publiczność głównej roli Tonego Manero w polskiej prapremierze Gorączki Sobotniej Nocy. W mijającym sezonie zasłynął świetnie przyjętą przez krytykę i owacyjnie docenioną przez publiczność rolą Lonny’ego w prapremierze broadwayowskiego hitu, spektaklu Rock of Ages wystawionego w Teatrze Syrena. Występuje w serialach, dubbinguje, a jego hasztag #lowizm jest hitem Instagrama.

https://www.instagram.com/itsmefilipce


::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: :::

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przewidywany czas trwania: 60-90 min.