Ogłoszenia

Trwają castingi do „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”

Od 15 do 31 maja trwają castingi do trzech edycji programów „The Voice”. W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać się wyłącznie internetowo, wysyłając zgłoszenie na stronie www.voicecasting.pl.

Spełnienie marzeń, możliwość wystąpienia na jednej z najlepszych scen w Polsce, szansa na wielką muzyczną karierę – programy „The Voice” to kuźnia talentów. Właśnie ruszyły przygotowania do jedenastej edycji „The Voice of Poland”, drugiej „The Voice Senior” i czwartej odsłony „The Voice Kids”. W przeciwieństwie do poprzednich lat, w tym roku nie odbędą się castingi stacjonarne. Do programów można zgłaszać się wyłącznie drogą internetową.

Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie – krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Jakie warunki należy spełniać, aby wziąć udział w castingu?

Do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Do „The Voice Kids” mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku „The Voice” dla najmłodszych, zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Źródło: rozrywka.tvp.pl

Pan Manager

Pan Manager to portal dla artystów, managerów oraz twórców i praktyków kultury. Znajdziesz tu aktualne informacje dotyczące branży, oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci efektywnie poruszać się w branży artystycznej. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapraszam na profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jeżeli masz ochotę się wypowiedzieć, rozpocznij lub dołącz do dyskusji - zostaw komentarz!

Powiązane

Sprawdź także
Close
Back to top button